Bodystat® 1500 Touch Screen

Primárně konfigurovaný pro zdraví, fitness, management hmotnosti a volnočasový průmysl, ale také používán ve výzkumu a v lékařství. Bodystat 1500 Touch Screen je naší světovou třídou v měření složení těla, analýzách mezi sledovacími zařízeními. Jedinečný ve své jednoduchosti použití a hloubce analýzy je nezbytným nástrojem, používaným ve fitness centrech po celém světě.

Specifikace Bodystatu 1500 Touch Screen

Přístroj měří/vypočítá

* Vypočtená


Funkce


Výhody


Dodací set/obsah


Elektronická technologie


Software

Softwarový program pro Windows BIAS Body Manager


Příslušenství Bodystat 1500 Touch Screen

KABELOVÉ VODIČE

KRÁTKÉ ELEKTRODY

PAPÍROVÝ REPORT

VOLITELNÁ TISKÁRNA

Získejte co nejvíce ze svého Bodystatu 1500 Touch Screen

Zdravotnický průmysl je nejvýše, co kdy byl a všechny prognózy ukazují další masivní růst, protože spotřebitelé si stále více uvědomují důležitost svého vlastního zdraví. Bodystat 1500 Touch Screen má jedinečnou pozici pomoci majitelům fitness těžit z tohoto současného růstu a možnost zvýšit svůj podíl na trhu a také výnosy.

Propagace používání Bodystatu 1500 Touch Screen ukáže novým i stávajícím zákazníkům, že vaše fitness centrum funguje na velmi vysoké úrovni v oblasti zdraví a managementu fitness - to je to, co moderní spotřebitel hledá. To podpoří zvýšení využívání vašich zařízení (generujících ještě větší příjmy) a přiláká nové uživatele.

Kdo může mít prospěch z používání Bodystatu 1500 Touch Screen?

Odpověď je jednoduchá, každý! Od nejzdravějších členů po ty nejméně zdravé, Bodystat 1500 Touch Screen nabízí bezkonkurenční zprávy v českém jazyce , podrobné analýzy, grafy a motivační stanovení cílů, aby se klienti zapojili a motivovali. Analýza je vhodná pro všechny věkové skupiny, pohlaví nebo etnické skupin.

BIA (bioelektrická impedanční analýza) nabízí precizní měření svalové a tukové hmoty, které poskytuje obrovskou výhodu oproti nedostatečnému posouzení jen BMI (Body Mass Index) a dává opravdovým fitness klientům skutečné výsledky, které berou v úvahu jak hodnoty svalstva, vody a tuku, tak také také jejich buněčné zdraví.

Brochure for Bodystat<sup>®</sup>1500

Používání vašeho Bodystatu 1500 Touch Screen

Použití vašeho Bodystatu 1500 Touch Screen nemůže být jednodušší - není zapotřebí rozsáhlé školení a proces je neinvazivní, což je důležité pro osobu, která je měřena. Bodystat 1500 Touch Screen má dva hlavní vodivé kabely, z nichž každý má dvě krokosvorky, červenou a černou. Tyto svorky jsou připojeny k exponovaným úchytům na elektrodách. Pomocí dotykového displeje zadáte povinné údaje klienta, jako jsou pohlaví, věk, výška a hmotnost a volitelné údaje jako je úroveň fyzické aktivity nebo míry pasu a boků.

Při měření prochází bezpečný signál (slabý elektrický proud) vygenerovaný bateriemi celým tělem a měří bioelektrickou impedanci při pevné frekvenci 50 kHz. Jakmile je měření provedeno, zobrazí se po pár vteřinách na dotykovém displeji komplexní analýza složení těla, která obsahuje tělesný tuk, svalovou hmotu, celkovou tělesnou vodu a optimální rozsahy dalších parametrů. Metabolické výpočtové hodnoty, BMI a poměr pas/boky se také zobrazují na dotykovém displeji.

Brožurka Bodystat® 1500 Touch Screen v angličtině Brochure for Bodystat<sup>®</sup>1500
Copyright: Fitsport-komplex s.r.o. 2016

Fitsport-komplex.cz | Bodystat.cz | NutriPro.cz | NutriData.cz