O nás a firmě Bodystat

Firma Fitsport-komplex s.r.o. byla založena v roce 1995. Fitsport-komplex je rodinná obchodní firma, která se svým sortimentem zaměřuje na oblasti zdravého životního stylu, zejména na kvalitní výživu, nutriční vyhodnocení jídelníčků a diagnostiku lidského těla.

V oblasti vyhodnocování jídelníčků se firma spolupodílí na tvorbě profesionálního nutričního softwaru NutriPro a webové aplikace NutriData.

V oblasti diagnostiky lidského těla nabízíme přístroje na měření složení lidského těla (přístroje Bodystat), přístroje na měření a analýzu pohybu člověka (elektromyografie a dynamometrie, tenzometrie, 3D analýza pohybu - měření svalové činnosti a pohybu kloubů) a dalších fyziologických činností. Jsme výhradním distributorem firmy Bodystat Ltd., Isle of Man, a MIE Medical Research,UK, Leeds, pro český a slovenský trh.

Firma Bodystat Ltd. byla založena v roce 1990 ve Velké Británii. V následujících letech se Bodystat stal rychle uznávaným předním světovým výrobcem přístrojů analyzujících složení těla pomocí bioelektrické impedance (BIA). Od roku 1999 dodává Bodystat své výrobky na český a slovenský trh.

Fitsport-komplex s.r.o. si zakládá zejména na nadstandardním servisu a vstřícném vztahu ke svým dodavatelům i zákazníkům. Věříme, že s naší spoluprácí budete vždy velmi spokojeni, čekáme na Vaše podněty, které jsou motorem inovací pro vývoj i servisní služby.


Mapa:

Copyright: Fitsport-komplex s.r.o. 2016

Fitsport-komplex.cz | Bodystat.cz | NutriPro.cz | NutriData.cz