Bodystat® 1500MDD Touch Screen

Přenosný Bodystat 1500MDD Touch Screen nabízí rozšířenou analýzu složení celého těla. Tento přístroj nabízí další výhody nad rámec našeho Bodystatu 1500 Touch Screen včetně dětské rovnice, měření intra a extracelulární tekutiny, fázového úhlu, Wellness MarkerTM (specifický poměr impedancí, sledování stavu buněčné kondice) a našeho předního softwaru BIAS Body Manager Pro, který navíc poskytuje další pokročilé analýzy zdravotních parametrů

Specifikace Bodystatu® 1500MDD Touch Screen

Přístroj měří/vypočítá

* Vypočtená


Funkce


Výhody


Dodací set/obsah


Elektronická technologie


Software

Softwarový program pro Windows BIAS Body Manager


Příslušenství Bodystat 1500MDD Touch Screen

KABELOVÉ VODIČE

DLOUHÉ ELEKTRODY

VOLITELNÁ TISKÁRNA

BODY MANAGER PRO

Získejte co nejvíce ze svého Bodystatu 1500MDD Touch Screen

Bodystat 1500MDD Touch Screen má všechny výhody Bodystatu 1500 Touch Screen, plus mnoho dalších. Tento složitější stroj představuje pokročilý software umožňující podnikům ve fitness maximalizovat svůj potenciál výnosů jak u stávajících členů, tak i přilákáním nových. S dodaným softwarem budete moci nabídnout komplexní analýzu složení a hydratace celého těla, stejně jako analýzu našeho Wellness Markeru TM (Poměr Impedance) pro určení zdraví buněk.

Kdo může mít prospěch z používání Bodystatu 1500MDD Touch Screen?

Stejně jako u Bodystatu 1500 Touch Screen, odpověď je každý! Od nejzdravějších členů po ty nejméně zdravé, Bodystat 1500MDD Touch Screen nabízí bezkonkurenční zprávy, analýzy a motivační stanovení cílů, aby se klienti zapojili a motivovali. Analýza je vhodná pro všechny věkové skupiny, pohlaví nebo etnické skupin.

BIA (bioelektrická impedanční analýza) nabízí vynikající měření svalové a tukové hmoty, které poskytuje obrovskou výhodu oproti nedostatečné četby BMI (Body Mass Index) a dává opravdovým fitness fanatikům skutečné výsledky, které berou v úvahu při měření svalů, vody a tuku také jejich buněčné zdraví.

Brochure for Bodystat<sup>®</sup>1500

Používání vašeho Bodystatu 1500MDD Touch Screen

Použití vašeho Bodystatu 1500MDD Touch Screen nemůže být jednodušší - není zapotřebí školení a proces je neinvazivní, což je důležité pro osobu, která se měří. Bodystat 1500MDD Touch Screen má dva hlavní vodivé kabely, z nichž každé vedení má dvě krokosvorky, červenou a černou. Tyto svorky jsou připojeny k exponovaným úchytům na elektrodách. Pomocí dotykového displeje zadáte povinné údaje klienta jako jsou pohlaví, věk, výška a hmotnost a volitelné údaje jako je úroveň aktivity, nebo míry pasu a boků.

Při měření prochází bezpečný signál (proud) vygenerovaný bateriemi celým tělem a měří bioelektrickou impedanci při dvou frekvencích - 5 kHz a 50 kHz. Jakmile je měření provedeno, zobrazí se po pár vteřinách na dotykovém displeji komplexní analýza složení těla, která obsahuje tělesný tuk, aktivní tělesnou (beztukovou - svalovou) hmotu, celkovou tělesnou vodu a optimální rozsahy měřených parametrů. Metabolické výpočtové hodnoty, poměr pas/boky, BMI, BFMI, FFMI, Intra- a Extracelulární tekutina ICT a ECT , fázový úhel a Wellness MarkerTM (specifický poměr impedancí, marker stavu buněčné kondice) jsou také zobrazeny na dotykovém displeji.

Brožurka Bodystat® 1500MDD Touch Screen v angličtině
Copyright: Fitsport-komplex s.r.o. 2016

Fitsport-komplex.cz | Bodystat.cz | NutriPro.cz | NutriData.cz